Na így néztem ki reggel nyolckor, amikor elindultam megharcolni a nyárral, mint egy sárkánylédi. Be kell vallanom, nem győztem igazából, de egy technikai KO is szép. Még megvagyok, és a hűtőben van rebarbara, rukola, újhagyma, kefir, eper meg kis salátacukkinik, a kenyértartóban pedig rozsos kenyér, burgonyás-tökmagos pogácsa és pita.
Akkor most bekúszom a zuhany alá. A mai nap is háromzuhanyos nap lesz, akárki meglássa.
Ezt a viszkózkrepp ruhát még hónapokkal ezelőtt túrtam ki magamnak, de csak most került rá sor. Igen, túl sok holmim van.
