Teljesen groggy vagyok, még a piacra se mentem le, csak a RK kezébe nyomtam egy darab egyre értéktelenebb papírt, hogy költse zöldségre meg más világi hívságokra. Valószínűleg amúgy kevésbé lennék groggy, ha nem ébredtem volna fél háromkor teljesen virgonc-éberen, természetesen minden ok nélkül, de felébredtem, a fenébe is.
Hát így esett, hogy háromkor már ott álltunk a konyhában én meg Sister Boniface, ő nyomozott, én pedig a döglött banánokat mentettem.
Azt hiszem, a mai nap erősen csökkentett hatásfokú mütymörgéssel fog telni. És ők lesznek a példaképeim:
postmodernystka
2022/03/05 at 15:12
az én állapotomról is sokat elárul, hogy többször egymás után is “mentes”-nek olvastam, és meg is lepődtem, hogy most tényleg gluténmentes muffinkákat sütöttél… asszem, ez egy ilyen nap.
mák
2022/03/05 at 15:54
Nem, ezekben van minden, ami belefér:liszt, vaj, tej, cukor, csoki na meg főként kalória. 🙂