Ez egy sör neve, de tényleg. Ilyet is vettem a piacon délutánra, amikor majd ellejtek lángossütő csajbuliba. Élni tudni kell, no.
(Azt csak afféle őtözködősbloggeri zárójelben jegyzem meg, hogy mindig viccesnek találtam, mennyire tartja magát a közhitben, hogy a szürke unalmas, miközben olyan cuccok is vannak a világban, mint ez a kiskabát, amit a legutóbbi esztergomi “kirándulásomon” turkáltam.)
peony67
2022/02/13 at 11:13
A szürke izgalmas, alapszín, mindenféle bolondériával párosítható. A kabátod is ígéretes- már, ami látszik belőle, mutass többet is! (amúgy nekem mindig is a szaporulat a szekrényben típusú bejegyzések voltak a kedvenceim.)
Zsuzsi
2022/02/13 at 11:33
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is épp azt akartam írni, hogy akkor hadd lássuk csak jobban azt a kabátot! 🙂
mák
2022/02/13 at 19:52
Lehet, hogy holnap megmutatom, mi minden jött be a házba turkálóbul az idei évben. 🙂