Az őtözködősbloggeri lét diszkrét bájának egyik fontos eleme, hogy azok között, akik élőben is látnak például egy vasárnapi és egy csütörtöki napon, majdhogynem nulla az átfedés. (Maci, valljuk be, most nem sokat számít.) Úgyhogy ugyanazt a ruhát viszonylag gyors egymásutánban felvehetem kétszer, egy újszülöttnek úgyis minden vicc új.
Az olvasóközönség tiszteletére viszont (nem azért jártok ide, hogy unatkozzatok) átcibáltam a holmijaimat az egyik batár nagy táskából a másikba. Igaz, most meg majd az lesz a nehézség, hogy ebből mikor fogok átpakolni egy újabba.
Zsuzsi
2023/03/23 at 08:57
Tudod, mi kéne neked? Egy jó kis táskarendező, amivel egyben átpakolhatnál egyik táskából a másikba, és nem kéne folyton a zsebecskéket sem újra tanulnod. 🙂
mák
2023/03/23 at 11:57
De hát én táskát is úgy veszek, hogy legyenek benne naaagy zsebek…
peony67
2023/03/31 at 09:31
Az a lila cipő még mindig naaaagggyon tutti.
mák
2023/03/31 at 09:46
Én is nagyon szeretem. 🙂